خانه انتخاب سردبیر تصویری از نسخه طلایی گلکسی اس ۷ فاش شد

تصویری از نسخه طلایی گلکسی اس ۷ فاش شد

۰
0
81
سامسونگ گلکسی اس7

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج پرچم‌داران آینده سامسونگ خواهند بود و تصویری که امروز از این دو دستگاه منتشر شده حکایت از وجود نسخه طلایی رنگ برای این دو محصول دارد.

تنها ۱۱ روز تا زمان معرفی پرچم‌داران آینده کمپانی سامسونگ باقی مانده است و انتظار محصولات بالارده‌ای را از سوی این شرکت کره‌ای داریم. تاکنون شایعات و اطلاعات منتشر شده به‌اندازه کافی هیجان برانگیز بوده‌اند و حال تصویری از بخش پشتی گلکسی اس ۷ و قسمت جلویی گلکسی اس ۷ اج منتشر شده است و در این تصویر می‌توان نگاه دقیق‌تری به‌طراحی این محصولات داشت و رنگ آن‌ها نیز در این تصویر طلایی است.

باوجود اینکه تاکنون گفته می‌شد در کنار نسخه عادی و خمیده گلکسی اس ۷ شاهد دو نسخه پلاس از آن‌ها نیز خواهیم بود اما اطلاعات اخیر این موضوع را تایید نمی‌کنند. سامسونگ در مراسم دوم اسفند ماه تنها از گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج به‌عنوان پرچم‌داران جدیدش رونمایی خواهد کرد. نسخه عادی از گلکسی اس ۷ دارای نمایشگر ۵.۱ اینچی و نسخه خمیده آن دارای نمایشگر ۵.۵ اینچی خواهد بود. به‌احتمال زیاد این محصولات در نسخه‌های مختلفی روانه بازار خواهند شد. تاکنون در تصاویر منتشر شده تنها شاهد رنگ‌های مشکی و نقره‌ای برای آن‌ها بوده‌ایم. حال تصویر جدید حکایت از نسخه طلایی برای این دو محصول دارد. سامسونگ سال گذشته پرچم‌دارانش را در رنگ‌های سفید، طلایی و نقره‌ای عرضه کرد و البته گلکسی اس ۶ با رنگ آبی و گلکسی اس ۶ اج با رنگ سبز نیز عرضه شد.

امروز تصویری از این دو محصول فاش شده است که بر اساس آن می‌توان پی‌برد تاحدود زیادی طراحی دستگاه‌ها شبیه به‌نسخه قبلی‌شان خواهد بود. روز گذشته با وجود اینکه سامسونگ این دو محصول را معرفی نکرده است، اما تصاویر پس‌زمینه‌ی مربوط به این گوشی دیروز فاش شدند. در ادامه می‌توانید رندر‌هایی که در گذشته فاش شده بودند را با تصویر فاش شده از خود گوشی مقایسه کنید.

سامسونگ گلکسی اس7
سامسونگ گلکسی اس۷
سامسونگ گلکسی اس7
سامسونگ گلکسی اس۷
سامسونگ گلکسی اس7
سامسونگ گلکسی اس۷
سامسونگ گلکسی اس7
سامسونگ گلکسی اس۷
سامسونگ گلکسی اس7
سامسونگ گلکسی اس۷

 

دیدن مقالات بیشتر
بارگذاری توسط صابر
 • پایان داعش

  پایان یک کابوس

  پایان داعش گروه تروریستی داعش آخرین پایگاه خود را در سوریه از دست داد تا با این خبر که داع…
 • راه‌کارهایی برای فراموش کردن شکست عشقی

  راه‌کارهایی برای فراموش کردن شکست عشقی

  راه‌کارهایی برای فراموش کردن شکست عشقی عشق مفهوم بزرگی است اما مانند تمام کارهای انسانی حت…
 • سوسن رشیدی

  سوسن رشیدی دختر عشایر و آرزوهای بزرگ

  شاید هر جای دیگر دنیا این اتفاق یک شگفتی بزرگ محسوب میشد و کمتر کسی حتی حاضر به باور کردن …
بارگذاری در انتخاب سردبیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این نوشته را هم ببینید

نخل طلای کن برای شهاب حسینی و اصغر فرهادی

شهاب حسینی به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن برگزیده شد. بازی درخشان حسینی در فیل…