دربی ۸۱

در حالیکه دربی ۸۱ استقلال تهران و پرسپولیس تهران زیر هوای بارانی انجام شد و بازی تا دقیقه ۹۵ به سود استقلال دنبال می شد با گل دراماتیک دقیقه ۹۵ پرسپولیس توسط بنسون مساوی شد.

در حالی که پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرده بود، دقیقه ۴۹ سانتر زیبای خسرو حیدری از جناح راست با ضربه سر تماشایی جابر انصاری از داخل محوطه جریمه به گل اول بازی تبدیل شد. سرزنی انصاری در بین مدافعان بلندقامت پرسپولیس عجیب بود ضمن اینکه سوشا مکانی هم واکنش خوبی روی این توپ نداشت.

در ثانیه های آخر این بازی بنسون بازیکن تیم پرسپولیس در یک رفت و برگشت با زدن یک ضربه به توپ بصورت کاملا دراماتیک نتیجه را مساوی کرد.

دربی 81
دربی ۸۱

استقلال با مظلومی ابتدا یعقوب کریمی را تعویض کرد و خرسند نیا را به زمین فرستاد و برای تعویض سوم خود هم ترحیج داد امین حاج محمدی را جای شهباززاده واد زمین کند. در چنین شرایطی مربی ها معمولا ترجیح می دهند تعویض هایی کنند که تیم شان را از فشار خارج کنند اما مظلومی ترجیح داده تیمش را به طور کامل در دفاع ببرد.

تماشایان این مسابقه در اقدامی زیبا در دقیقه ۲۴ به تشویق مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس  و دقایقی بعد تماشاچیان هر دو تیم به تشویق مرحوم ناصر حجازی پرداختند.

 

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در انتخاب سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

بهنام صفوی درگذشت

بهنام صفوی خواننده پاپ ایرانی درگذشت. وی که از سال ها پیش دچار ضایعه مغزی بود و پس از دوبا…