پاریس

مؤسسه HRS یکی از بزرگترین شرکت های تحقیقاتی و مشاوره در زمینه سرمایه گذاری و مدیریت هتل اخیراً تحقیقاتی را انجام داده است که بر اساس آن لندن، کپنهاگ و پاریس گران‌ترین و استانبول، اسلو و استکهلم ارزان‌ترین هتل های اروپا درسال ۲۰۱۴شناخته شدند.
طبق تحقیقاتی که اخیراً از سوی مؤسسه HRS صورت گرفته روشن شد که لندن در تمام کشورهای اروپایی گران ترین پایتخت برای اقامت است.
طبق همین گزارش این شهر امسال شاهد افزایش بیش از ده درصدی قیمت‌ها در مقایسه با سال گذشته درهمین مدت بوده است. این گزارش یادآور شده است که با میانگین نرخ اتاق هتل در لندن که تقریباً ۱۳۰ پوند بوده اقامت در لندن از پاریس و کپنهاگ هم که هزینه اقامت درآن ها به طور میانگین ۱۱۷ پوند است، گران تر تمام می شود.
لندن در میان شهرهای بریتانیا نیزگران‌ترین شهر است و ادینبورگ دومین جایگاه را از نظر گرانی در این کشور دارد که نرخ قیمت هتل درآن نیز نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است. «جان وست» مدیر اجرایی HRS می‌گوید:« افزایش تعداد گردشگران و رونق گردشگری در افزایش قیمت هتل‌ها در لندن تأثیر گذار بوده و این گرانی نشانه خوبی از ورود و استقبال گردشگران است.»
لندن، کپنهاگ و پاریس از گران‌ترین مقصدهای گردشگری در اروپا هستند که شاهد افزایش ده درصدی قیمت ها نیز بوده‌اند. تحقیقات همچنین نشان داده است که بازدید کنندگان از بوداپست، پراگ و برلین نیز با گرانی قیمت هتل‌ها مواجه می‌شوند.
استانبول واسلو و استکهلم شاهد کاهش قیمت کرایه اتاق ها در ۱۲ ماه گذشته بوده‌اند درحالی که نرخ کرایه اتاق ها حدود ۱۲ درصد هم کاهش داشته است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در سرگرمی

۱ نظر

  1. حسين

    ۱۳۹۴-۱۰-۱۴ at ۹:۱۷ ب.ظ

    خوبه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نفسیه روشن و حیوانات مورد علاقه‌اش

حیوانات مورد علاقه‌ نفیسه روشن شاید برای خیلی ها ترسناک باشد. مثلا عکس گرفتن با یک مار دور…