مایکل جکسون
در این فهرست «مایکل جکسون» خواننده آمریکایی برای سومین سال پیاپی با درآمد ۱۱۵ میلیون دلار در طول یک سال اخیر در صدر قرار گرفت و «الویس پریسلی» دیگر خواننده اسطوره‌ای آمریکا، با اختلاف زیاد و با درآمد ۵۵ میلیون دلاری در جایگاه دوم است.
در رتبه‌های بعدی پردرآمدترین چهره‌های مشهور فوت‌شده به ترتیب «چارلز شولز» (۴۰ میلیون دلار)، «باب مارلی» (۲۱ میلیون دلار)، «الیزابت تیلور» (۲۰ میلوین دلار)، «مریلین مونرو» (۱۷ میلیون دلار)، «جان لنون» (۱۲ میلیون دلار) قرار دارند و «آلبرت انیشتن» نیز با (۱۱ میلیون دلار) در جایگاه هشتم قرار گرفته است.
در این فهرست که شامل مجموعه‌ای از چهره‌های فقید در عرصه گوناگون مانند موسیقی، ادبیات و سینماست، «پل واکر» ستاره مجموعه فیلم‌های اکشن «سریع و خشن» که در سال ۲۰۱۳ در یک تصادف رانندگی دلخراش درگذشت با ۱۰/۵ میلیون دلار درآمد در طول یک سال اخیر، جایگاه نهم پردرآمدترین سلبریتی فوت‌شده را از آن خود کرد. رتبه‌های دهم تا سیزدهم نیز به ترتیب به «تبی پیج» (۱۰ میلیون دلار) «تئودور سوس گایزل» (۹/۵ میلیون دلار)، «استیو مک‌کوئین» (۹ میلیون دلار) و «جیمز دین» (۵/۵ میلیون دلار) اختصاص یافته است.
به نقل از ایسنا
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در سرگرمی

۱ نظر

 1. زیبا

  ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ at ۱۰:۳۵ ب.ظ

  دوست داریم مایکل ❤️❤️❤️

  2
  1

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نفسیه روشن و حیوانات مورد علاقه‌اش

حیوانات مورد علاقه‌ نفیسه روشن شاید برای خیلی ها ترسناک باشد. مثلا عکس گرفتن با یک مار دور…