هوآوی

ایوان بلس، فاش کننده‌ی معروفی است که با نزدیک شدن به کنفرانس‌ شرکت‌های معتبر در هفته‌های پیش رو، روزهای پرکاری را سپری می‌کند به تازگی با انتشار عکس‌هایی از فبلتی با برند هواوی مدعی شده است که این گوشی در روز ۱۱ شهریور ماه در کنفرانس IFA معرفی خواهد شد.

ایوان بلس با حساب کاربری evleaks خود در تویتر با فاش کردن عکس‌ها و مشخصات مربوط به گجت‌های معرفی نشده به شهرت رسیده است. او به تازگی با انتشار دو تویت عکس‌ها و اطلاعاتی راجع به فبلت ساخت هواوی را فاش کرده است. ابتدا بلس مدعی شد که این گوشی مربوط به خانواده‌ی D از گوشی‌های هواوی خواهد بود و از قابلیت فورس تاچ نیز بهره خواهد برد اما او در تویت دوم خود بیان کرد که عکس فاش مربوط به سری D نیست چرا که هواوی در حال حاضر از معرفی این سری منصرف شده است و به علاوه این گوشی از قابلیت فورس تاچ نیز بهره نخواهد برد.

فورس تاچ قابلیتی است که اپل از آن برای اولین بار در اپل واچ استفاده کرده است و با استفاده از این قابلیت، صفحه نمایش اپل واچ می‌تواند بین لمس عادی و لمس با فشار بیشتر تفاوت قائل شود و با توجه به شدت لمس گزینه‌های مختلفی را پیش روی شما قرار دهد.

فورس تاچ آن طور که از شواهد پیدا است اصلی‌ترین تفاوت بین نسل قبلی آیفون‌ها و آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس خواهد بود. البته در این زمینه‌‌ شرکت ZTE با معرفی ZTE Axon Mini از اپل پیشی گرفت و کمی زودتر از آن شرکت فناوری فورس تاچ را وارد دنیای گوشی‌های هوشمند کرد.

به نظر می‌رسد هواوی با توجه به سختی به کارگیری فناوری فورس تاچ در حال حاضر استفاده از آن را به زمان دیگری موکول کرده است. در مورد عکس فاش شده باید گفت که به نظر می‌رسد با توجه به شایعات گذشته به نظرمی‌رسد شاهد معرفی آن با نام میت ۸ و اضافه شدن فبلت قدرتمند دیگر به خانواده‌ی میت خواهیم بود.

منبع : PHONEARENA

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

ویندوز ۱۰ مایکروسافت و امید برای ویندوز جدید

آیا ویندوز ۱۰ آخرین ویندوز ماکروسافت است؟ جری نیکسون (Jerry Nixon) مسئول توسعه دهنده مایکر…