گلکسی s7

به تازگی برخی منابع از رونمایی زود هنگام پرچم دار جدید سامسونگ یا همان گلکسی اس ۷ خبر داده اند. بر اساس این شایعات، سامسونگ در ساخت Galaxy S7 از روش توسعه سریع موسوم به agile development استفاده خواهد کرد که با استفاده از این روش دو ماه در زمان مورد نیاز برای تولید این گوشی صرفه جویی خواهد شد.بر همین اساس گفته می شود که سامسونگ، گلکسی S7 را احتمالا ژانویه ۲۰۱۶ رونمایی و در فوریه راهی بازار خواهد کرد.

دو محصول قبلی سامسونگ ، Galaxy S5 و Galaxy S6 در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا ( MWC ) معرفی شدند. این مراسم هر ساله در ماه فوریه یا اوایل می برگزار می شود. این دو کهکشانی سپس در ماه آوریل به بازار راه یافتند. گرچه روند معرفی محصولات سامسونگ در دوسال گذشته قابل پیش بینی بوده ، رونمایی زودهنگام Galaxy Note 5 ممکن است به معنی تغییراتی در زمانبندی سامسونگ در رونمایی از مجصولاتش باشد.

بنا بر شایعات، گلکسی S7 به یکی از دو تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ یا اگزینوس M1/8890 مجهز خواهد بود. همچنین اخبار تایید نشده ای از این حکایت دارد که S7 در دو مدل استاندارد و با نمایشگر منحنی و یک نسخه فبلت ارایه خواهد شد.

گلکسی s7
گلکسی s7
گلکسی s7
گلکسی s7

منبع: phonearen

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در انتخاب سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

بهنام صفوی درگذشت

بهنام صفوی خواننده پاپ ایرانی درگذشت. وی که از سال ها پیش دچار ضایعه مغزی بود و پس از دوبا…