بهرام رادان در چالش همجنسگرایی

بهرام رادان بازیگر سر شناس سینما که معرف حضورتون هست؟ حالا خبر های در گوشی که به کافه لینک رسیده حاکی اینه که برنامه خندوانه که بهرام رادان مهمانش بود اجازه پخش نگرفته! البته هنوز هیچ منبع موثقی خبر ممنوع التصویر شدن بهرام رادان رو به طور رسمی تایید نکرده اما پخش نشدن برنامه خندوانه به اضافه حذف تصویر بهرام رادان از تیزر تلویزیونی فیلم “عصر یخبندان” به شایعه ممنوع النصویر شدن وی دامن میزند.

اما چرا بهرام رادان ممنوع التصویر شد؟

همه چیز از یک توییت در صفحه شخصی توییتر بهرام رادان آغاز شد جایی که او درباره قانونی شدن ازدواج همجنسگراها در آمریکا صحبت کرده بود.

توییت بهرام رادان در مورد ازدواج همجنسگرایان آمریکایی
توییت بهرام رادان در مورد ازدواج همجنسگرایان آمریکایی

این توییت شاید احساسی بهرام رادان با واکنش شدید رسانه های اصولگرا از جمله کیهان مواجه شد و او مجبور شد با دادن یک نامه به دفتر روزنامه کیهان از مدیر مسئول روزنامه آقای شریعتمداری عذر خواهی کند اقدامی که شاید فکرش را نمیکرد تا این حد جنجال به پا کند و رسانه ای شود.

خبر روزنامه کیهان در مورد توییت رادان
خبر روزنامه کیهان در مورد توییت بهرام رادان
متن عذر خواهی بهرام رادان از شریعتمداری
متن عذر خواهی بهرام رادان از شریعتمداری

با اینحال بهرام رادان با گذاشتن عکسی از فیلم “آواز قو” در صفحه اینستاگرام خود که شخصی با تفنگ به سمت او نشانه رفته شاید به قصد دلجویی از هواداران خود برآمد و اینکه بسیار تحت فشار است.

بهرام رادان در آواز قو
بهرام رادان در آواز قو

این آخرین قسمت از این پازل نبوده و قطعات دیگر آن مثل برنامه خندوانه و تیزرهای تلویزیونی او تصویر کاملتری از ممنوع التصویری بهرام رادان را بدست میدهد .باید منتظر بود دید داستان بهرام رادان به کجا منتهی میگردد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در انتخاب سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

بهنام صفوی درگذشت

بهنام صفوی خواننده پاپ ایرانی درگذشت. وی که از سال ها پیش دچار ضایعه مغزی بود و پس از دوبا…