برانکو ایوانکوویچ

سرمربی قرمزپوشان در این فصل، بالاوپایین های زیادی را دیده است؛ اتفاقاتی که ممکن است هرگز برای یک تیم در یک فصل رخ ندهد. از اشتباهات مکرر داوری تا محرومیت و مصدومیت بازیکن ها و البته فوت کاپیتان تیم که به ندرت برای هر تیم در فوتبال دنیا رخ می دهد.

برانکو که هنوز درگیر ماجراهای بازی ذوب آهن است، بعد از مصاحبه مفصلی که درباره داوری داشته اظهار نظرهای بعدی در این مورد را به مدیران تیم واگذار کرده است؛ چراکه نیاز بود این بار خود باشگاه پرسپولیس در این زمینه واکنش نشان دهد.

او می گوید: همه چیز برای همه روشن است و من توضیح تازه ای ندارم. فقط ، این تصمیم اخیر برای من هضم نشده باقی مانده است که چطور وقتی ما از روی نیمکت دیدیم که هندی اتفاق نیفتاده چطور داور و کمک او چنین تصمیمی گرفتند . البته کمک داور بازی در هواپیما مسئولیت این خطا را برعهده گرفت اما واقعا برای ما که این همه از این موضوع لطمه خورده ایم این حرف ها تازه گی ندارد و دردمان را تسکین نمی دهد چون ما یک جام را از دست دادیم.

سرمربی سابق تیم ملی ایران می گوید تلاش می کند تیمش را دوباره برای بازگشت قدرتمند به مسابقات لیگ آماده کند اما حالا کار او دشوارتر هم هست: من عقیده دارم حتما می توانستیم در لیگ و جام حذفی در دو بازی مهم آخر به برد برسیم و آن وقت تصور کنید چقدر وضعیت ما متفاوت بود . این که دربی را می بردیم و در جام حذفی به نیمه نهای می رسیدیم . البته من افسوسی هم دارم و آن گل نزدن های خودمان هم هست . پرسپولیس در بازی ذوب ظرفیت بزرگش را نشان داد و ما اگر فقط یکی از توپها را گل می کردیم شاید همه چیز جور دیگری بود .البته تاکید می کنم ذوب آهن تبدیل به تیم بزرگی شده و فوتبال یحیی و تیمش واقعا احترام برانگیز است اما ما می توانستیم حتی ده نفره به برد برسیم .

با این جمله برانکو درباره ضعف های پرسپولیس صحبت می کند: اگرچه برنامه های ما به هم ریخته بود اما بازهم موقعیت های خوبی داشتیم. آنالیز من این است که در خط حمله احتیاج به یک قاتل ( KILLER لفظی است که برانکو از آن استفاده می کند ) داریم تا از تک موقعیت ها گل بسازد . اتفاقی که اگر می افتاد دربی و بازی ذوب به سود ما به اتمام می رسید .

او درباره غیبت رامین رضاییان و حرف و حدیثهای بعدی هم می گوید : ایشان به ویروسی مبتلا شده و شرایط بازی را نداشته است . البته قرار است تیم پزشکی در این باره گزارش کاملی به من بدهد .

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در نمایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نفسیه روشن و حیوانات مورد علاقه‌اش

حیوانات مورد علاقه‌ نفیسه روشن شاید برای خیلی ها ترسناک باشد. مثلا عکس گرفتن با یک مار دور…