بابک زنجانی

در آغاز دومین جلسه رسیدگی به فساد نفتی بابک زنجانب نسبت به عملکرد رسانه ها شکایت داشت.

روز گذشته از ساعت 9 صبح رسیدگی به پرونده فساد نفتی مورد ببرسی قرار گرفته و طبق دستور قاضی صلواتی امروز نیز جلسه دوم آن ادامه پیدا کرد. در ورود متهم وکیل بابک زنجانی به همراه خانواده اش نیز با وی وارد دادگاه شدند و البته تعداد وکلا از 9 نفر به 10 نفر رسیده بود.

در ابتدا بابک زنجانی به عملکرد رسانه ها اعتراض کرد و گفت که هنوز او در مرحله اتهام است و رسانه ها به گونه ای برخورد می کنند که گویی جرم وی ثابت شده که قاضی صلواتی در این رابطه توضیحات را داد و گفت که ما می دانیم که شما متهم هستید  و البته شما و وکیلتان زمان دفاع از خود را دارید.

در ادامه: نماینده دادستان تهران گفت: بابک زنجانی از طریق «م . ش» با فردی به نام «الف. و. د» که در صندوق رفاه کارگران صنعت نفت رفاقت ویژه‌ای داشته آشنا و به عنوان یک بانکدار متمول شناخته شده و از همین طریق برای فروش نفت به وزارت نفت متصل می‌شود.

البته این درحالی است که بابک زنجانی با فردی به نام «س.ج.س» همکاری داشته و مبلغی معادل یک و هفت دهم میلیارد یورو از منابع بانک مرکزی دریافت که تا به حساب افرادی که در پروژه‌های میدان گازی عسلویه فعالیت می‌کردند واریز کند.

ادامه دارد …

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در انتخاب سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

آیفون جدید و خطر هک شدن تمام دنیا

براساس یکی از جدیدترین گزارش‌های بلومبرگ تراشه ای ناشناس در آیفون‌های جدید آیفون قرار دارد…