علی ضیا پرویز مظلومی

علی ضیا مجری سرشناس تلویزیون چند روزی است دچار حاشیه ای خود ساخته شده که انگار دست بردار او نیست و هر لحظه بر ابعاد آن افزوده می شود. در حالیکه امروز خبر شکایت پرویز مظلومی از علی ضیا منتشر شد اکنون خبر می رسد که معاون سیما خبر ممنوع الفعالیت شدن وی را اعلام کرده. بنظر می رسد یک اقدام ناشیانه بهای سنگینی برای او بهمراه داشته است شاید اندکی مدارا کار را به اینجا نمی کشاند. در ادامه شرح ممنوع الکار شدن این مجری جوان را باهم پیگیری میکنیم.

در حالی که فضل ا.. شریعت پناه مدیر گروه اجتماعی شبکه اول سیما از بازگشت علی ضیاء با برنامه “امشب” خبر داده بود علی اصغر پورمحمدی معاون سیما از  ممنوع الکاری کامل و معرفی این مجری به کمیته انضباطی مجریان خاطی سیما خبر داد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه اول: ضیاء از هفته آینده برمی گردد
صبح سه شنبه ۱۲ آبان ماه فضل ا.. شریعت پناه از بازگشت برنامه «امشب» با اجرای سیدعلی ضیاء خبر داد و به “ایسنا” توضیح داد: برنامه «امشب» تا زمانی که آقای ضیاء عازم حج شد، به روی آنتن رفت و سپس قطع شد. ولی در حال حاضر که ایشان از حج بازگشته‌ است، ان‌شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید از هفته آینده برنامه مجددا به آنتن برمی‌گردد.

وی ادامه داد:  ما اکنون هم آمادگی پخش این برنامه را داریم و فقط مشکل‌مان استودیو است؛ یعنی اگر استودیو برنامه مشخص شود از هفته آینده «امشب» را خواهیم داشت. برنامه «امشب» قرار است نسبت به سری گذشته کمی متفاوت‌تر و هدفمند‌تر باشد.

معاون سیما: علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر است
با این حالا عصر سه شنبه علی اصغر پورمحمدی در گقتگو با خبرگزاری “فارس” بیان داشت: علی ضیاء تا اطلاع ثانوی ممنو‌ع‌التصویر شده و اجازه اجرای برنامه در صداوسیما ندارد.

وی ادامه داد: حضور در یک مهمانی واقع در یک رستوران، توهین به تیم استقلال و توهین به مربی تیم استقلال دلایلی است که منجر به ممنوع‌التصویری علی ضیاء شده است.

معاون سیما درباره مدت زمان این ممنو‌ع‌التصویری گفت: زمان در نظر گرفته شده مشخص نیست. پرونده ایشان در کمیته انضباطی مجریان صداوسیما مطرح شده تا بررسی شود و پس از بررسی موضوع مشخص می‌شود که تا کی ممنوع‌التصویر خواهد بود.

وی همچنین درباره برنامه «امشب» که قرار بود سری جدید آن نیز با اجرای علی ضیاء روی شبکه یک سیما برود، توضیح داد: سری جدید به روال سابق خود می‌تواند به روی آنتن برود ولی قطعاً مجری آن فرد دیگری خواهد بود.

پورمحمدی در پایان گفت: ممنوع بودن حضور علی ضیاء شامل تلویزیون، رادیو و حتی مراکز استان‌ها است.

فیلم توهین علی ضیا به مظلومی را اینجا ببنید

مطلب قبلی ما را درباره علی ضیا اینجا بخوانید
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
 • نفسیه روشن و حیوانات مورد علاقه‌اش

  حیوانات مورد علاقه‌ نفیسه روشن شاید برای خیلی ها ترسناک باشد. مثلا عکس گرفتن با یک مار دور…
 • کافه لینک - افسانه-چهره-آزاد

  عکس های عروسی افسانه چهره آزاد

  افسانه چهره آزاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر شاهرخ فروتنیان است که ۳۶ سال پیش زند…
 • حسن جوهرچی درگذشت

  حسن جوهرچی درگذشت

  حسن جوهر چی بازیگر سینما و تلویزیون ایران صبح امروز ۱۵ بهمن ماه در بیمارستان عماد تهران در…
بارگذاری در کافه ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نفسیه روشن و حیوانات مورد علاقه‌اش

حیوانات مورد علاقه‌ نفیسه روشن شاید برای خیلی ها ترسناک باشد. مثلا عکس گرفتن با یک مار دور…