تو سری خوری

از لحاظ آماري، آدم ضعيف و توسري خور به فردي اطلاق مي شود كه احتمال برد و پيروزي اش بسيار پايين است. اين گونه افراد به احتمال زياد با شكست روبرو مي شوند. آنها معمولاً در مقابل حريمي قرار مي گيرند كه از آنها خيلي بهتر است.

بيشتر افراد با توجه به سوابق آدم هاي ضعيف، واقعاً انتظار ندارند كه اين اشخاص بتوانند پيروز و برنده شوند.

اگر شما در تمام طول زندگي خود، هميشه آدم شكست خورده اي بوده ايد، احتمال دارد كه در تلاش بعدي براي رسيدن به موفقيت نيز با شكست روبرو شويد. در اين صورت چه لزومي دارد كه خود را به زحمت بيندازيد و تلاش كنيد؟ وقتي احتمال بسيار زيادي وجود دارد كه نااميد و مستاصل شويد، چرا بايد خودتان را بي خود اميدوار كنيد؟ آيا بهتر نيست كاري نكنيد كه صدمه ببينيد و فقط به شكست خود اعتراف كنيد؟

اجازه بدهيد مطلب مهمي را برايتان بازگو كنم. برخي از خاطره انگيزترين دقايق مسابقات، درست زماني است كه بازنده ها احتمالات را كنار مي زنند و كاري را انجام مي دهند كه از نظر اكثر افراد، محال است. آنها در كمال ناباوري از پس اين كار بر مي آيند، زيرا مي دانند كه براي پيروز شدن، بايد همه لايه هاي وجود خود را كنار بزنند تا به قدرت دروني شان دست يابند؛ بنابراين دست به كارهايي مي زنند كه ظاهراً هيچ اميدي به موفقيت در آنها وجود ندارد. حتي اگر هيچ كس پيروزي شان را باور نداشته باشد، بايد تمام بدبيني ها و بي اعتمادي ها را ناديده بگيرند و همه تلاش خود را به كار ببرند.

ما اشخاص ضعيف و بازنده را فقط در مسابقات نمي بينيم؛ اطراف ما پر از افرادي است كه با توجه به سوابق پيشين، اميدي به موفقيت شان وجود ندارد. با اين حال، بارها و بارها داستان موفقيت افرادي را مي خوانيم كه هيچ كسي فكر نمي كرده است كه بتوانند به پيروزي دست بيابند. مطالعه ماجراي زندگي اين افراد ضعيف، براي عده زيادي الهام بخش است، زيرا به آنها اين نويد را مي دهد كه مهم نيست چقدر موضوع دشوار به نظر مي رسد؛ در هر حال امكان موفقيت شان وجود دارد و انها مي توانند روياهايشان را به حقيقت تبديل كنند.

از نظر من اصلاً مهم نيست كه شما چند بار در گذشته شكست خورده ايد؛ تنها چيزي كه اهميت دارد اين است كه اكنون، خود را يك فرد شكست خورده ندانيد. روشي بيابيد كه از آن طريق، اوضاع را به نفع خود تغيير دهيد. از نظر برخي افراد، اين كار به اين معني است كه بايد تلاش و كوشش خود را به طرز چشمگيري افزايش دهند و آن را به بيش از صددرصد برسانند، ولي براي بقيه، اين كار بدين معناست كه يك بار ديگر طرح و نقشه هاي خود را بررسي كنند و آنقدر استراتژي خود را تغيير دهند تا آن راهي را بيابند كه به طور حتم به موفقيت ختم مي شود.

اكثر افراد ضعيف، زندگي خود را به همان شيوه اي مي گذرانند كه ديگران از آنها انتظار دارند؛ يعني هميشه مانند يك شكست خورده ظاهر مي شوند،‌ ولي شما يك آدم ضعيف معمولي نيستيد شما كسي هستيد كه مورد تحسين ديگران قرار مي گيريد، زيرا آنها در چشم هايتان اراده و اشتياق رسيدن به پيروزي را مي بينند. به خاطر اينكه ميدان را ترك نمي كنيد، ديگران حضورتان را درك مي كنند.

اگر آرزويي كه در سر داريد برايتان حائز اهميت است و اگر هر روز به آن فكر مي كنيد و يا حتي اگر تمام احتمالات كاملاً عليه شما است، ميدان را ترك نكنيد و براي رسيدن به آن آرزو همواره تلاش كنيد. بايد بدانيد موانعي كه پيش رويتان قرار مي گيرد، ممكن است بسيار ترسناك باشد، ولي آنچه كه ماجراي موفقيت شما را الهام بخش و خاطره انگيز مي سازد، عبور از ميان همين چالش هاي عظيم است.

  

لینک دانلود فایل تو سری خوری pdf
 • خازن گذاری و کنترل توان راکتیو در سیستم های توزیع

  خازن گذاری و کنترل توان راکتیو در سیستم های توزیع

  مقاله خازن گذاری و کنترل توان راکتیو در سیستم توزیع یک مقاله رشته مهندسی برق می باشد که با…
 • کوبیسم چیست

  کوبیسم چیست؟

  کوبیسم چیست در این پژوهش بصورت کامل به تاریخچه کوبیسم و رابطه ان با فوویسم و همچنین مراحل …
 • ضابطین قضایی دادگستری

  ضابطین قضایی دادگستری

  ضابطین قضایی دادگستری مقاله حقوقی ضابطین قضایی یک مقاله با دو فرمت WORD و PDF قابل ویرایش …
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در کافه تحقیق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

مقاله دین و سلوک ایران باستان

مقاله دین و سلوک ایران باستان یک مقاله در زمینه الهیات می‌باشد. این مقاله بصورت استاندارد …